כסף ברצפת העסק הארגון

הגדלת רווחיות העסק ע"י איסוף הכסף שנמצא בתוך הארגון, "ברצפת הייצור" "על המדפים""
במציאות שבה קיימים ארגונים עסקים רבים המוכרים מוצרים או שירותים הדומים לשלך, חייב העסק למצוא דרכים יצירתיות להגדלת רווחיותו, בפגישתי עם אותם מנהלים, בעלי עסקים בקשתם לרוב להגדיל את מעגל לקוחותיהם, היות ואת מחיר המוצר או שירות בהרבה מקרים לא ניתן לתמחר גבוה יותר בגלל התחרות בענף והמחיר נקבע לפי הצרכנים, כמה הם מוכנים לשלם ובעידן של היום המידע זמין  ונגיש דרך אינטרנט או הנייד, כלומר הלקוח תמיד מעודכן במחיר ובמוצרים של המתחרים.  אחת הדרכים היא באמת להגדיל את מספר הלקוחות אך מתברר במחקרים שיש השקעה לא קטנה בהשגת לקוח חדש.

יש צורך לפעול בכמה מישורים  ואני רוצה לדבר על דרך אחת שהיא בתוך הארגון , לרוב מוזנחת והיא הורדת עלויות פנים ארגוניות, הורדת עלויות המכירות, יתרונה הגדול שיש הרבה כסף בייעול תהליכי העבודה והתהליך אינו  יקר, משיג מחויבות ושיתוף פעולה מעובדי הארגון ומתבסס על הידע הארגוני, הרי מי שיודעים מה ,היכן ואיך צריך לשפר אלו הם עובדי הארגון אשר עושים את העבודה יום אחר יום ורק צריכים הנחייה וליווי שהרי ישמחו שההנהלה תקשיב לדעתם ואם אתה עסק קטן, הדבר דומה מתי חשבת בצורה שיטתית, מובנית על התהליכים בעסק שלך? איך ליעל אותם? .

שיפור תהליכים המשפיעים על עלויות המכירות והייצור מגדיל באופן משמעותי את רווחיות הארגון, ניתן בשיטות וטכניקות פשוטות וקלות ליישום להשיג זאת כגון: צוותי שיפור, שימוש בסיעור מוחות, תרשימי זרימה, מיפוי תהליך ועוד הרבה שיטות.

כסף מרצפת הייצור